ÜMRANİYE BİLGİSAYAR SERVİSİ

İstanbul Anadolu yakasında geniş bir düzleme yayılan Ümraniye ilçesinin tüm mahalle ve semtlerinde bilgisayar teknik servis hizmeti veren TÜRKER Bilişim, lokasyon olarak sizleri bekletmeden çözüm sunmak amacı ile kurulmuştur.
Ümraniye sınırları içerisinde bulunan; Ihlamurkuyu, Çakmak, Şerifali, Hekimbaşı, Elmalıkent, Armağanevler, Atakent, Tepeüstü, Yamanevler, Yukarı Dudullu ve diğer tüm mahalle ve semtlerde bilgisayar teknik servisi hizmeti alabilirsiniz. Anadolu yakası iletişim numaramız 0545 436 3419 ile bizlere ulaşabilirsiniz.
Web tasarım, bilgisayar servisi, yerel ağ kurulumu, hosting ve domain işlemleri ile diğer birçok alanda müşterilerine hizmet veren TÜRKER Bilişim, Ümraniye bilgisayar teknik desteği ile ön plana çıkmaktadır. Telefon ile bizleri arayarak sorununuzu dile getirebilir, çözüm odaklı çalışan kadromuz ile sonuca ulaşabilirsiniz.
Ön plana aldığımız müşteri memnuniyeti politikamız ile tüm teknik sorunlarınıza ekonomik servis fiyatları, hızlı ve güvenilir çözümler ile cevap vermekteyiz. Kullandığımız ekipmanların kalitesi ve profesyonel destek hizmetlerimiz siz tüketicilerimizi memnun etmemizi kolaylaştırmaktadır. Sizlere sunulan bilgisayar teknik servisi süresince oluşabilecek sorunlar hakkında gerekli bilgi aktarımı yapılmakta, hizmet sonrası bakım ve onarım desteği sağlanmaktadır.
Siz de Ümraniye bilgisayar teknik servis hizmetlerinden faydalanmak ve güler yüz ile kaliteyi bir arada sunan ekiplerimiz ile sorunlarınızı çözmek istiyorsanız 0545 436 3419 telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now Button
×