SULTANBEYLİ BİLGİSAYAR SERVİSİ

İstanbul’un tüm ilçelerinde bilgisayar teknik servisi hizmeti veren firmamız, uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimizle buluşmaktadır. Kaliteli çözüm sunan anlayış ile markalaşmış olan kurumumuz, bilgisayar tamiri, bilgisayar servisi ve diğer tüm sorunlarınızda destek vermektedir. Anadolu yakası için 0545 436 3419 numaralı telefon ile bizlere ulaşarak aktardığınız probleme karşın, en kısa sürede tespit ve bilgilendirme yapılarak çözüme gitme yolu hedeflenmektedir.
Tüm lokasyonlarda hizmet veren Türker Bilişim, Sultanbeyli’ye bağlı tüm semt ve mahallelerde de çalışmaktadır. Hamidiye, Mecidiye, Turgut Reis, Battalgazi, Yavuz Selim, Akşemsettinve diğer tüm lokasyonlarda sizlerle buluşmaktayız. Çözüme en pratik şekilde ulaşabilmek adına Sultanbeyli bilgisayar teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.
Sultanbeyli bilgisayar teknik destek hizmetleri kapsamında; notebook tamiri, masaüstü bilgisayar tamiri, parça değişimi gibi birçok alanda sizlere çözümler sunuyoruz. İlçeniz sınırları içerisinde her noktaya servis destek ekibimiz ile eviniz, ofisiniz ya da diğer kullanım alanlarınızda garanti kapsamlı ve hızlı hizmet vermekteyiz. Mağduriyetinizin giderilmesinden sonraki zaman diliminde tecrübeli personellerimiz ile destek süreci devam etmekte olup, bakım ve onarım tedariği sağlanmaktadır.

Call Now Button
×