ŞİLE BİLGİSAYAR SERVİSİ

İstanbul Avrupa yakasında Beyoğlu bilgisayar servisi telefon numaramız 0545 436 3419’dır. Bizleri arayarak hizmet almak istediğinizi bildirebilirsiniz. Şile bilgisayar servisi hizmetimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermek ve çözüm sunmak için ekibimiz hazır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile İstanbul’da her ilçedeki hizmetlerimiz için bizleri arayabilirsiniz. Beyoğlu ilçesine bağlı tüm mahalleler ve semtlerde sizlere çözüm sunuyoruz. İlçeye bağlı olan; Ağva, Kabakoz, Kurfalı, Karakiraz, Yaylalı, Yeşilvadi, Karamandereve diğer konumlarda sizlerin hizmetindeyiz.
Şile bilgisayar teknik servisi; dizüstü, masaüstü ve tablet cihazlarınız gibi elektronik aletlerinizin tamir ve bakımı için hizmet vermektedir. Bakım sonrasında teknik iyileştirme talebinde bulunan müşterilerimize de bu süreçte yardımcı olmaktayız. Tüm ilçeyi kapsayan servis hizmetimiz ile belirli bir konuma bağlı kalmaksızın destek alabilirsiniz. Tüm süreç müşterilerimizin en kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikasına göre edinmesini sağladığından, memnuniyet garantili çalışma gerçekleştirmekteyiz. Mağduriyetinizi güvence altında gidermek başlıca prensibimizdir.
Sizlere en yakın konumda olan teknik destek ekibimiz ile iletişime geçmek için 0545 346 3419 numaralı telefondan bizleri arayabilir, sorununuzu belirtebilirsiniz.

Call Now Button
×