SANCAKTEPE BİLGİSAYAR SERVİSİ

Müşterilerinin memnuniyeti sayesinde bilişim teknoloji sektöründe hızla büyüyen ve kurumsal bir yapıya kavuşan şirketimiz, bünyesinde notebook cihazlarını tamir ve onarımda işinin ehli kişileri bulundurmaktadır. Sizleri hiçbir ek maliyete sokmadan, zahmetsizce çözüm üretmek için çalışan ekibimiz, Sancaktepe ilçesi sınırlarında bulunan tüm mahalleler ve semtlerde hizmetinizdedir.
İlçeye bağlı olan; Sarıgazi, Paşaköy, Yenidoğan, Emek, Eyüp Sultan ve diğer lokasyonlarda 0545 436 3419 numaralı telefonu arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Herhangi bir sebeple garanti dışı kalan veya garanti süresi dolmuş olan notebook cihazlarınızın model ve markasına bakmadan çözümler sunan Türker Bilişim, Sancaktepe bilgisayar teknik servis ağı ile hizmetinizde.
Hizmet sonrası herhangi bir sorun yaşamamanız adına hızlı servis olanakları ve kaliteyi ön planda tutan çalışma prensipleri ile zaman kaybetmeden çözüme ulaşmanızı sağlamaktadır. İlçenizde bulunan yetkili servisimiz ile beklemeden, anında hizmet alabilirsiniz. Tüm ekibimiz müşteri memnuniyeti temelli çalışmaktadır. Bu da sizlere güler yüzlü, sonuç odaklı ve titiz bir çalışma sonucu olarak geri dönmektedir.
Bireysel teknik aksaklıklar dışında kurumsal bazda da yaşayacağınız tüm sorunlarda sizlere yardımcı olmaktayız. Uygun fiyat politikası, hedef odaklı çözüm sunan süreci ile bireysel müşterilerimiz gibi kurumsal firmalara da destek vermekteyiz.
Sancaktepe bilgisayar teknik servisine 0545 436 3419 numarası ile ulaşabilirsiniz.

Call Now Button
×