İstanbul’un 2 yakasında da bilgisayar teknik servisi hizmeti veren kurumumuz, Anadolu yakasında Maltepe ve ilçeye bağlı diğer semtlerde de sizlere çözüm sunuyor. Zümrütevler, Küçükyalı, Cevizli, Gülsuyu, İdealtepe ve diğer tüm konumda bulunan yerlere ulaşımda sorun yaşamayan ekibimize 0545 436 3419 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Web tasarım hizmetleri, virüs yazılımları, kartuş ve toner dolumu gibi bilgisayar, elektronik kategorilerindeki tüm çalışmalarımızla birlikte, günümüzde en çok ihtiyaç duyulan alanlardan olan masaüstü ve notebook bilgisayar servisi de iş tanımlarımız arasındadır. Maltepe bilgisayar teknik servisi kapsamında kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet politikamız ile sizinleyiz.
Bakım ve onarım sürecinde sistemsel ve donanımsal sorunlar sizlere rapor edilip onay alındıktan sonra çalışmalara başlanmaktadır. Servis kalitemizin yanında uygun ücret politikamız ile de çözüme en pratik ve sorunsuz şekilde ilerlemekteyiz.
İlçe sınırlarında bulunan tüm semt ve mahallelerden bizlere ulaşabilir, kaliteli hizmetin kapısını aralayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 0545 436 3419 telefon numarasından bilgisayar teknik servis departmanımıza ulaşmanızdır. İleride yaşayabileceğiniz ek maliyet gerektirebilecek arızalar ve sorunlar için de deneyimli ekiplerimiz gizli problem ve hatalar için de çalışmalar yapmaktadır. Bakım ve onarım sürecinden sonra herhangi bir sorun yaşamamanız adına garantili şekilde görev yapan tüm servis ekibimiz, sağlam altyapıları ile güven vermektedir.

Call Now Button
×