KADIKÖY BİLGİSAYAR SERVİSİ

Müşterilerine en doğru, hızlı ve kaliteli bilgisayar tamir ve bakım hizmetini sunan Türker Bilişim, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan tüm semtlere ulaşmaktadır. İlçeye bağlı olan; Bostancı, Erenköy, Kozyatağı, Caferağa, Göztepe, Acıbadem ve diğer konumlarda hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.
Yaşanan teknik problem çözümlendikten sonra, gizli sorun ve hataların tespit edilmesi ile ileride yaşanacak aksaklıkların da önüne geçebilmeyi hedeflemekteyiz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ile İstanbul’da tüm ilçelerde ve o ilçelere bağlı semt ve mahallelerde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Bizlere 0545 436 3419 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Hiçbir konum sorunu olmadan hızlı bir şekilde çözüm sunma amacı taşıyan teknik destek ağımız ile kaliteli ve güvenli hizmetin kapısını aralıyoruz.
Teknik aksaklıklar dışında, problem çözüldükten sonra sistem iyileştirmeleri ve performans yükseltilmesi gibi işlemler yine ekipler tarafından isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
Konumunuza, bulunduğunuz ilçeye göre sizlere teknik destek sunan Türker Bilişim, zahmetsizce hizmeti ayağınıza getiriyor. Kadıköy teknik servisi için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Call Now Button
×