ÇEKMEKÖY BİLGİSAYAR SERVİSİ

Türker Bilişim, bilgisayar tamiri ve teknik desteği başta olmak üzere geniş bir yelpazeye sahip olan servis ağı ile müşterilerine kaliteli hizmetin kapısını aralıyor. Lokasyonbazlı teknik servis çalışması ile güvenilir ve garantili hizmeti kapınıza getiriyor.
İstanbul’da bulunan tüm ilçelere sınırsız hizmet politikası ile teknik destek sağlayan uzman ekibimiz, Çekmeköy ilçesi sınırlarında bulunan tüm ilçe ve semtlerle de sizlere çalışmalarını sunuyor. İlçeye bağlı; Alemdağ, Hamidiye, Taşdelen, Kirazlıdere, Soğukpınar ve diğer tüm semt ile mahallelerine ait lokasyonlardan bizlere 0545 436 3419 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşan ekibimiz yaşadığınız sorun ile alakalı teknik destekte bulunan saha personellerine gerekli bilgiyi aktararak en uygun çözüm yoluyla sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır.
Firmamız, marka ve model fark etmeksizin tüm onarım ve tamir işlerinizde en uygun fiyat politikasını sunmaktadır. Konum olarak sizlere en yakın bayimiz tarafından verilecek teknik destek ile zamandan tasarruf edeceksiniz.
Uzman olmayan şirketler tarafından yapılan bilgisayar servisi, bilgisayarda daha büyük sorunlara yol açabileceğinden; yalnızca garantili bilgisayar servisleri tarafından hizmet alınmalıdır. Türker Bilişim olarak Çekmeköy ilçesinde garantili hizmet ve uygun fiyatlı teknik destek için bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Call Now Button
×