BEYKOZ BİLGİSAYAR SERVİSİ

Türker Bilişim olarak günümüzde elektronik ve web tabanlı işlemler için kurumsal ve bireysel hizmetler vermekteyiz. Yerel ağ kurulumundan bilgisayar teknik servisine, hosting & domain satışından web tasarım çalışmalarınıza kadar birçok kategoride müşterilerimize ulaşıyoruz.

Lokasyonbazlı olarak İstanbul’un hemen her yerinden sizlere destek olmaktayız. İstanbul Beykoz ilçesine bağlı tüm ilçeler ve semtlerde de sizlerleyiz. 0545 436 3419 telefon numarasından teknik destek ekibimize ulaşabilir, Beykoz’a bağlı; Kanlıca, Rüzgarlıbahçe, Kavacık, Tokatköy, Ortaçeşme ve diğer tüm semtlerinden bilgisayar tamiri ve teknik destek için randevu talep edebilirsiniz. Zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın sahada yer alan ekiplerimiz ile çözüm odaklı çalışma prensipleri sayesinde süreci uzatmadan en etkili biçimde faydalanabilirsiniz.

2015 yılından beri uzman ekibi ve müşteri memnuniyeti tabanlı hizmet kalitesi ile tüketicilerle buluşan Türker Bilişim, sorun yaşadığınız tüm teknik konularda sizlerle. Beykoz bilgisayar servisi olarak konum olarak size her an yakın olabilen servis ağımız ile zaman kaybınızı önleyerek hedef odaklı çalışıyoruz.

Garanti veren bir firma olarak, teknik servis sürecinin sonunda müşterilerimizin haklarını gözetiyor, sorunsuz bir ekip çalışması ile bilgisayar destek hizmetlerinde rol alıyoruz. Bilgisayar servisi hizmetlerinde gelişmiş alt yapısı ve tecrübesiyle hizmet veren Türker Bilişim, masaüstü bilgisayar, laptop, iMac ve macbook için servis hizmeti sunmaktadır.

Call Now Button
×